Menu

Skluzavky z naší nabídky

16. 02. 2018, 21:12

Máte zahradu?

Pořiďte Vašemu dítěti krásnou pevnou klouzačku, za velmi přijatelné ceny - skluzavky Jungle Gym představují nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou! Na skluzavky Jungle Gym jsme za posledních 7 let neobdrželi jedinou reklamaci!

Skluzavky Jungle Gym v naší nabídce jsou vyrobeny v Belgii z HDPE plastu. Jsou stálobarevné, na slunci neblednou. Nicméně tmavší barvy je vhodnější umisťovat do stinných míst, neboť v horkých letních dnech může dojít k zahřátí povrchu skluzné plochy.

KLOUZAČKY dodáváme ve dvou délkách vhodných pro podesty ve výšce 125cm a 145cm. Naší snahou je mít skladem všech šest vyráběných barev - červené, modré, světle a tmavě zelené, žluté a růžové.

Všechny skluzavky v naší nabídce mají možnost připojení k zahradní hadici. Z výroby je vstup pro vodu zaslepený, ale tento uzávěr lze snadno otevřít, ze spodu klouzačky připojit hadici a Vaše dítě si tím užije ještě více zábavy.

Předností našich skluzavek jsou stovky spokojených zákazníků, kterých každým rokem přibývá. Buďte mezi nimi i VY.

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google.t

Souhlasím
Nesouhlasím