X

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google.t

Souhlasím
Nesouhlasím
Menu

Altány zahradní

 

The Captain’s Grill je jedinečný produkt, chráněný patentem: produkt je místem pro grilování spojené s pevnou houpačkou pro větší počet uživatelů. Je to to nejlepší místo, kde se můžete cítit jako na moři a při tom si vychutnávat jídlo a pití, užívat si společnosti rodiny a přátel během doby potřebné pro grilování masa na vestavěném grilu.

The Captain's Grill je díky své jednoduchosti velmi důmyslný – pro rozhoupání pergoly postačuje si jen pohodlně sednout na sedačku a nahama lehce zatlačit do podlahy.

Avšak opravdovým duchem těchto unikátních houpaček jsou překrásné tepané doplňky, které jsou praktické a zároveň vytváří velmi útulnou atmosféru.

Tepané podpěry jsou použity jako součásti houpací konstrukce, což poskytuje velkou stabilitu. Sada také zahrnuje tepané krytky, které zakrývají vruty.

 Díky pohyblivému držáku na gril je vaření velice jednoduché a pohodlné. 

Při výrobě jsme mysleli i na žíznivé námořníky, držáky na lahve jsou na dosah - nad lavičkami.

Krásné, opět tepané, osvětlení doplňuje útulnou atmosféru. Lustr má držáky na svíce, háček k zavěšení olejové lampy a řetěz, který umožňuje připevnit osvětlení do požadované výšky.

Závěsný košík na květiny potěší vaše oči, v sadě jsou čtyři, do každého rohu tak lze zavěsit jeden.

Snad nejdůležitější částí tepaných doplňků je krásný a zvučný lodní zvon, který signalizuje všem v okolí, že jídlo je již připraveno. Zvonek je rovtěž velmi praktický, neboť je na něm zavěšen otvrák lahví.

Když je jídlo připraveno a je potřeba cítit se zpět nohama na zemi, můžete použít tepané háky k zajištění houpačky.

Grill-Swing je jedinečný patentovaný produkt, který drží rodinu pohromadě, ochání vás před slunečními paprsky nebo deštěm, a současně můžete připravovat na grilu vaše oblíbené pokrmy a sledovat jak si děti hraní na houpačce nebo na vaší zahradě. Vaši přátelé si naši houpající pergolu zamilují. Pergola má krásné kovové doplňky jako jsou například držáky lahví pro vaše oblíbené nápoje, závěsné lustry, na které můžete zavěsit svíce nebo lampy, abyste měli příjemné večerní osvětlení nebo závěsné květináče.

Věříme, že tento unikátní set se stane srdcem vaší zahrady!

 

podkategorie
+
cena
+
parametry
+
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 3
Zahradní altán Kapitán BARBOSSA grill&swing
Do 3 týdnů v e-shopu
65 900 CZK
-16%
Zahradní altán Kapitán Jack Grill&Swing
Do 3 týdnů v e-shopu
55 900 CZK
-8%
Zahradní altán Kapitán NEMO grill&swing
Do 3 týdnů v e-shopu
49 900 CZK
-9%
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 3
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz